עיצוב פנים לעסקים

פותחים עסק? בעלי עסק קיים המעוניינים לעצב מחדש? עיצוב פנים לעסקים נחשב קריטי בנישות עסקיות רבות ומחזיר את ההשקעה במהירות. בחירת עיצוב שיציג חזות מרשימה ומזמינה הינה קריטית לעסקים רבים. כיום ישנן טכניקות עסקיות שעוסקות בתכנון עיצוב מושלם לעסק באופן מזמין, מושך לקוחות ומשקף את הערכים שלכם כראוי.

דמיינו את הלקוחות הראשונים שלכם נכנסים אחרי השיפוץ. הם צועדים פנימה מהוססים ומביטים לכל הכיוונים במבט נבוך ומחויך. בקופה הם לוחשים לכם "וואוו.. איזה שינוי"…
שמי זוהר לבנון ואני אדריכל מקצועי ומנוסה המתמחה בייעוץ וביצוע עיצוב פנים לעסקים. במהלך השנים ביצעתי עבודות רבות למשרדים, עסקים בכלל וגלידריות בפרט. אני מומחה בטכניקת העיצוב לעסקים ויודע לעצב את המקום שלכם שינעים, ימשוך ויעודד מכירות, וזאת תוך עידוד הקונים לרצות לחזור.

עיצוב פנים לעסקים עם "שיק" מדליק

כשלעסק שלכם נדרש עיצוב שפוגע בול, כדאי להשקיע במעצב הטוב ביותר עבורכם. מעצב כזה שמביא ערך מוכח ומציג אותו באופן ברור. לפניכם מספר איכויות שיעזרו לכם לבחור את האדריכל המושלם:

  • אתכם גם בפרטים הקטנים – אומרים שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים. אני מאמין שהדבר נכון גם לגבי הצלחה עסקית. אנחנו משקיעים בכל פרט ופרט במטרה לשדר את הערכים שלכם, וזה אומר שאצלכם מתקבלת התמורה המיטבית לתשלום.
  • התאמה מושלמת ללקוח – עסק טוב מקרין ייחודיות ובידול מהמתחרים. ביחד נאתר את ה"גן" המיוחד שלכם ונבין מהו המסר שאתם רוצים לשדר. את התוצאה נתרגם לעיצוב שיהפוך את העסק שלכם לקסום, מושך לקוחות ומזמין.
  • מנוסים ויעילים – כמשרד אדריכלות ותיק, יש ברשותנו ניסיון עשיר בעיצוב עסקים ומשרדים רבים. הניסיון הרב הוא שמאפשר לנו לייעץ לכם בצורה הטובה ביותר. אנחנו מכירים את כל ה"טריקים" הקיימים בשוק ויודעים בדיוק איך להפיק את המרב ממקום מוגדר ובמסגרת מגבלות התקציב.

בקיצור, תסמכו עלינו בעיצוב פנים לעסקים קטנים

אחד הדברים החשובים בהקמה ושדרוג מיזם עסקי הוא התקציב. חשוב להבין שעיצוב לא חייב להיות יקר. כבר בשלב התכנון אנו בונים מסגרת תקציבית ברורה ומכתיבים את כל צעדינו בכדי להתאים את התוצאה למחיר שתוכנן, כך שהחיסכון לא יפגע באיכות העבודה והחומרים. אנו מקפידים לעשות שימוש בחומרים העמידים והאיכותיים ביותר!

בשביל להתחיל תהליך תכנון של עיצוב לעסק, צרו קשר במספר 054-2367979, או השאירו פרטים ואחזור אליכם עם פתרון שיקסים אתכם ואת לקוחותיכם.

כשמדובר בשטחים מסחריים חשיבות העיצוב היא קריטית. זה לא משנה אם מדובר על חנות, קניון, משרד, קליניקה, מסעדה או צימר, לכל אחד מהם כללים ורציונל משלהם לצורך עיצוב פנים לעסקים. המשרד זוהר לבנון – אדריכלות ועיצוב ילווה אתכם בתהליך החשוב הזה ויספק תכנון שיתאים לאופי הפרויקט, מיקומו וסביבתו, כדי להגיע יחד אתכם לתוצאה הרצויה.

עיצוב פנים לעסקים: איך מתכננים בצורה אופטימלית

עיצוב פנים איכותי לחללים מסחריים ישלב אלמנטים הקשורים לתחום הפעילות, לצד חיזוק המותג. האיזון העדין בין השניים הוא המשימה של מעצבי הפנים. הדמיות מפורטות של העיצוב לפני אישור הפרויקט, יתנו לנו את התוצאה הרצויה ויוודאו שיש תיאום ציפיות נכון בין המעצב לבין בעל העסק.

העיצוב של המשרד, למשל, משפיע על אופי העבודה בעסק, וגם כאן יש להקפיד על יצירת הסביבה האסתטית לצד ההיבט הפרקטי. השיטה הישנה של חלוקת המשרד ל”קיוביקלס” הולכת ונעלמת. במקומה נכנס הסגנון העיצובי כמו שנהוג למשל במשרדי גוגל,  יצירת חללים פתוחים ומגוונים, הנותנים השראה ויצירתיות לעובדים והיא השיטה המקובלת יותר. כיום המשרדים נוטים להיות ססגוניים, יצירתיים ומכילים אלמנטים מגוונים מאוד. להבדיל מבית עסק פורמלי, שגם מקבל לקוחות (למשל משרד עורכי דין), שבו חשוב ליצור גם אוירה פורמלית, כדי לעורר אמון בקרב המבקרים.

כשמדובר על עיצוב פנים לחללים מסחרייםכבר בשלב תכנון העיצוב של מרכזי קניות נכלול את האינטרסים של כל בעלי העסקים במקום, וגם נשלב בין האלמנטים הפרקטיים לבין הדרישות האסתטיות. למשל את הכספומט נמקם במקום נוח ונגיש למבקרים ונבליט את הנראות שלו. נפזר פריטי נוי שיוסיפו לאווירה אך לא יפריעו למעברים וכן הלאה. חשוב לתכנן גם את התאורה, כך שמצד אחד תהיה חסכונית, אך מצד שני גם תספק את האווירה הנכונה – שתעורר מוטיבציה לקנות ועוד.

בעיצוב פנים לעסקים אין נכון ולא נכון

כל עיצוב שתבחרו נועד לשרת באופן ישיר את צרכי העסק שלכם. למשרד זוהר לבנון – אדריכלות ועיצוב יש את הניסיון הרלוונטי בתכנון פרויקטים מסחריים שונים וכן את הגישה הצעירה, הרעננה והמעודכנת – כדי לעזור לעסק שלכם להגיע למיצוב הרצוי והמוצלח ביותר.

עיצוב עסקים

חשיבותה של מלאכת עיצוב עסקים הינה גבוהה. בין אם מדובר בחנויות, מסעדות או סוגי עסקים אחרים. על מנת ליצור מראה מוקפד, מהודק ומדויק בתוך החלל יש לשתף פעולה עם מעצב פנים או אדריכל. יחדיו, תוכלו לבצע תיאום ציפיות, לפעול בהתאם לתקציב הרלוונטי ולהגיע לתוצר המיטבי בזמן הקצר ביותר.
כדי לקבל ייעוץ ופרטים נוספים בתחום זה, ניתן לפנות אל זוהר לבנון – משרד אדריכלות ועיצוב. משרד זה מקיים תהליך מקצועי המתבסס על אפיון, ניתוח ומענה על מלוא הצרכים והדרישות של הלקוח. בסיומו של תהליך העבודה, תוכלו גם אתם ליהנות מתוצאה מרשימה, נעימה ואיכותית.

עיצוב עסקים – לקחת בחשבון את חווית המשתמש והעובדים

העבודה כשכירים מחזיקה ביתרונות רבים. עם זאת, חלקנו שואפים לפתוח כנפיים ולצאת לדרך עצמאית. בין אם מדובר בעסק בתחום המסעדנות, הקמעונאות או שמא מדובר בעסק בענף אחר, תהליך זה דורש אומץ וסבלנות. כמו כן, בבואכם לפתוח חנות עבור העסק שלכם, יהיה עליכם לקחת בחשבון מספר היבטים כאשר שיתוף פעולה עם מעצב פנים הינו שלב קריטי והכרחי להצלחה.

בבואכם להתחיל בתהליך עיצוב עסקים עם אנשי המקצוע, יהיה עליכם להגיע מוכנים בכל היבט ומובן. במילים אחרות, עליכם להתכונן ולהגיע עם צפי ותקציב מוגדר עבור המשימה. כך, תוכלו להתקדם לשלב הבא ולתאם ציפיות בכל הנוגע למלאכת העיצוב. תיאום ציפיות זה יתייחס, בין היתר, אל עיצוב החדרים השונים – וכיצד ניתן יהיה לייעל את חווית הקנייה של הלקוחות. בהמשך, יהיה עליכם להשקיע מחשבה בנוחות העובדים – שכן כאשר כוח העבודה שלכם מרוצה, תהיה לכך השפעה חיובית על העסק.

שירותי מקצועי ואיכותי בגובה העיניים

מה הופך עסק טוב למצליח? עיצוב חלל העסק  תוך הקפדה על פונקציונליות, אסתטיקה ויצירת ייחודיות אל מול מהתחרים. על מנת להתחיל התהליך העבודה, וליהנות מהתוצאות החיוביות במהרה. עכשיו זה לא משנה איזה סוג עסק אתם רוצים לפתוח חובה לעבוד עם מעצב. עיצוב מסעדות, עיצוב חנויות בכלל או עיצוב חנות בגדים בפרט, אתם חייבים לעבוד עם מעצב. עיצוב נכון של העסק יכניס לכם הרבה כסף בהמשך.
אתם מוזמנים לפנות אל זוהר לבנון – משרד אדריכלות ועיצוב. משרד זה מציע פתרונות ייחודיים ואף מורכבים למגוון פרויקטים. כמו כן, המשרד מספק שירות מקצועי בגובה העיניים.

עיצוב פנים לעסקים למה צריך את זה?

למה צריך בכללך לעשות עיצוב פנים לעסקים? הרי המוצר זה מה שבאמת חשוב לא? זהו שממש אבל ממש לא. עיצוב פנים נכון יכול למנף את העסק שלכם קדימה בעוד שעיצוב לקווי ירחיק לקוחות. אצלנו במשרדו של זוהר לבנון- משרד אדריכלות ועיצוב פנים, רכזנו בעבורכם את כל המידע החשוב שיש לדעת כאשר אנו מנהלים עסק וחושבים לעצב אותו על מנת להכיר את ההשפעות שיש לעיצוב פנים לעסקים.

מידע ונקודות חשובות על עיצוב פנים לעסקים

 

  • זה לא רק המוצר- זה לא רק המוצר והשירות שאתם נותנים עבור לקוחותיכם, זה החוויה והאווירה שהם מקבלים ממכם שיגרמו להם להעדיף אתכם על פני המתחרים. תחשבו על המסעדה שאתם הכי אוהבים לדוגמא, האם הייתם נהנים מהאוכל שלה במידה והייתם אוכלים אותו בביתכם? התשובה היא לא. כאשר אנחנו הולכים למקום יפה ואסתטי אנחנו נהנים גם מהעיצוב, האווירה שהוא יוצר ואף מרגישים יפים/ מעניינים/ ומיוחדים יותר בעצמנו. הדבר מוביל את הלקוח לחזור שוב לבית העסק.
  • עיצוב חנויות נכון ממתג את העסק- המסר שבעל העסק מעוניין להעביר ללקוח עובר בצורה הטובה ביותר כאשר העסק מעוצב נכון. במידה ועוד לא מיתגתם את העסק שלכם והוא רק בשלבי הקמה מומלץ לקשר בין מנהל השיווק והמיתוג למעצב הפנים שלכם. יחד תיווצר אחידות ותאום מקסימלי בין השניים. בחירת העיצוב, השימוש בצבעים וטכניקות אסתטיות שונות ימתגו וייבדלו את העסק שלכם על פני המתחרים.   

עיצוב פנים לעסק – אדריכל ומעצב מקצועי ימנף את העסק שלכם קדימה

מעצב פנים מנוסה ומקצועי ידע למנף את העסק שלכם בעזרת עיצוב נכון של בית העסק. בין אם מדובר בניצול מקסימלי של החלל, מיתוג נכון ובידול מהמתחרים. זוהר לבנון- משרד אדריכלות ועיצוב פנים, הינו משרד מקצוע ומנוסה בתחום עיצוב החנויות וישמח לעמוד לרשותכם. לייעוץ ויצירת קשר-התקשרו למספרנו המופיע באתר או מלאו את הטופס ליצירת קשר המופיע באתרנו.

 
לייעוץ וליווי מקצועי
תאמו פגישה ללא התחייבות
בואו נדבר