עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני

בית פרטי כבר אינו חלום בלתי ניתן להגשמה בימינו, במיוחד כעת כשיש קרקעות זמינות וזולות יחסית לרכישה בכל קצוות הארץ. עיצוב בתים פרטיים הוא השלב הבא לאחר בנייתו או לאחר קנייתו. מי שהחליט להתיישב בבית פרטי כזה יכול כעת ליהנות מעיצוב הבית הפרטי שלו בהתאם לסביבה, בהתאם לנתונים הטבעיים שלו ובכפוף לתקציב שלו ולפי העדפותיו. תפקידו של משרד זוהר לבנון תכנון אדריכלי הוא להגשים את החלום במיטבו בהישענו על הידע והניסיון שלו וההתמחות שלו בסגנון בתים פרטיים מכל סוג.

עיצוב פנים בתים פרטיים הוא הכרח ולא מותרות

אין שום סיבה שבית פרטי לא יהיה מעוצב, ואין שום סיבה לוותר על האפשרויות שגלומות בכל בית. רוב הדיירים שאינן מעצבים מבינים מהם הצרכים שלהם ויש להם העדפות וטעם אישי, אבל מעצבים ואדריכלים הם אלה שיודעים לצקת תוכן ממשי בכל החלומות וההעדפות אלה וליישם אותם בשטח בצורה הנכונה. עיצוב הבית מתחיל תמיד בלימוד השטח ובעבודה עם תכניות הבנייה המסודרות, ואם בונים את הבית מההתחלה גם אפשר לתכנן מראש כמה אלמנטים עיצוביים שרוצים לראות בבית בסופו של דבר. העיצוב עונה לדרישות של הדיירים ומציב פתרונות שונים לצרכים שלהם לפי תנאי המקום.

מדוע כל בית זקוק לעיצוב פנים?

 • עיצוב פנים משלב בין הצרכים של הדיירים לבין האילוצים ומוצא פתרונות מעולים ליישום, כך שכל אחד מקבל את מה שהוא זקוק לו מבלי להתפשר על האסתטיקה.
 • עיצוב פנים של בית מייעל מאוד את התכנון והארגון שלו כך שהוא הופך להיות מקום שקל לחיות בו והוא אינו מעיק על יושביו.
 • עיצוב הבית הופך אותו לאסתטי ויפה יותר בכל תקציב, מה שמשפר את איכות החיים שלכם בו.
 • עיצוב משביח נכס וגם מושך יותר לקוחות שרוצים לגור בו או מבינים היטב איזה פוטנציאל יש בו.
 • עיצוב בתים פרטיים הופך אותם למבנים מרהיבים שמגיע לנו בהחלט ליהנות מהם כשהם שלנו.

זוהר לבנון – משרד המתמחה בעיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני

המשרד מתמחה בעיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני ובליווי מלא בכל הליך הבנייה. אתם תוכלו ליהנות מכל השלבים, מתכנון הפרויקט ועד הסיום שלו. השירות שלנו מיועד גם למי שרוצה רק לשפץ או לשדרג את הבית ווגם למי שרוצה להרחיב את הבית.

עיצוב פנים בתים

מלאכת עיצוב פנים בתים, גדולים וקטנים כאחד דורשת מיומנות גבוהה. אם הגעתם אלינו, למשרד זוהר לבנון – אדריכלות ועיצוב, סימן שיש לכם חלום לעצב את הבית שלכם באופן מושלם. חזון של בית מעוצב ונוח. וכאשר הניסיון העשיר שלנו יפגוש את אורח החיים והרצונות שלכם, נוכל להפוך ביחד את החזון הזה למציאות.

טיפים לתהליך עיצוב פנים בתים

ישנם הרבה דברים שצריך וכדאי לעשות בזמן תכנון של עיצוב פנים בתים פרטיים, הנה כמה טיפים שיעזרו לכם:

 • תתחילו בקטן, במקום להתחיל לעצב את כל הבית במקביל. אפשר להתמקד בתחילה בחדר אחד בלבד וממנו תצאו ליתר חלקי הבית – כקו מנחה.
 • עיצוב הבית לא חייב לכלול בהכרח חלוקה מחודשת של החלל, שבירת קירות והחלפת ריצוף. אפשר לעצב חדרים רבים באמצעים פשוטים ובתקציבים נמוכים – את המטבח, למשל, ניתן לעצב על ידי החלפת ידיות במגירות, החלפת דלתות הארונות והוספת אלמנטים דקורטיביים על הקירות.
 • לפעמים אפשר לשנות באופן דרמטי את הנראות של חדרים שונים בבית באמצעות משחק עם התאורה. שינוי מקורות האור, הטמנת גופי תאורה נסתרים והחלפת גופי התאורה הגדולים בגופי תאורה קטנים וממוקדים יכולים לחולל שינוי של ממש בעיצוב.
 • עיצוב הבית משמעותו גם החלפת רהיטים. המשמעותית שבהם היא אולי מערכת הישיבה בסלון, שיכולה לשנות בקלות את מראה החלל כולו.
 • משחק נכון בצבעי הקירות יגרום לשינוי משמעותי של אופי החדר – גם אם נחליט לצבוע קיר אחד בלבד בצבע עז ובולט, שיהווה קונטרסט לצבעים של שאר הקירות.
 • הכנסת אור נוסף לתוך הבית הוא לרוב שינוי מבורך. נוכל להשיגו באמצעות הגדלת החלונות, בעיקר בחלל המרכזי בבית, אך גם על ידי הוספת גופי תאורה נעימים, שיוסיפו גם הם למראה החדש של הבית.
 • החלפת הריצוף עשויה להיות תהליך מורכב קצת יותר בעיצוב הבית, אך לפעמים היא זאת שעושה את כל ההבדל. לעתים אפילו מספר מרצפות דקורטיביות בעלות מראה שונה יעירו לחיים את כל הרצפה.

אפשר לעצב מחדש גם בעצמכם אבל לא כדאי

במשרד זוהר לבנון – אדריכלות ועיצוב נוכל ליישם עבורכם דרכים חדשות שבהן תוכלו ליהנות מהחלל. משרדנו מתמחה בעיצוב פנים ואדריכלות ומציע מגוון רחב ביותר של פתרונות ייחודיים ויצירתיים לעיצוב הבית, הדירה או סביבת העבודה.

עיצוב פנים בתים פרטיים

מלאכת עיצוב פנים בתים פרטיים מתבססת על תכנון מדויק, מקיף ומוקפד של הנכס ובמיוחד שעושים עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני. באמצעות שיתוף פעולה עם מעצב פנים ואדריכל תוכלו לשמור על הכללים הללו. יחדיו, תוכלו להתמקד בחדרים הדורשים את עבודת השדרוג, לבחור בקו הסגנוני הרלוונטי, לבחור את הצבעים והגוונים המתאימים לחלל הבית וכן הלאה.
בסופו של תהליך העבודה, תתקבל התוצאה הרצויה העומדת בדרישותיכם. על מנת לקבל פרטים נוספים, אתם מוזמנם ליצור קשר עם זוהר לבנון – משרד אדריכלות ועיצוב. משרד זה עוסק בתכנון אדריכלי ובעיצוב פנים. לקוחות רבים חוזרים למשרד זה ומבקשים את שירותיו, משום ששיתוף הפעולה מתבצע בגובה העיניים. כמו כן, הייעוץ שמספק המשרד מתבסס על קבלת החלטות ופתרון המותאם אישית לכל לקוח.

עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני על ידי גורם מקצועי מומחה

ככל שאנו מתבגרים, כך אנו מבינים יותר ויותר את חשיבותו של בית נעים וחמים העונה על צרכינו האישיים. בין אם מדובר במטבח מרווח, סלון בו נארח חברים או שמא מדובר בחדר שינה ואמבטיה נוחים – לכך השלכות רבות על חיי היום-יום שלנו. במקביל, נדגיש כי חשוב לא פחות לעצב את חדרי הבית השונים. במילים אחרות, על ידי עיצוב פנים בתים פרטיים נוכל לחיות בבית חלומותינו – תוך שילוב מדויק בין סטייל לפונקציונליות.

על מנת לנהל את תהליך העיצוב היטב, כך שהתוצאה תהיה לשביעות רצוננו, יש לפנות אל משרד המתמחה בשירותי אדריכלות ועיצוב פנים. לאורכו של תהליך העבודה, יהיה עלינו לדון במספר נקודות חשובות:

 • אילו חדרים רצוי לעצב? האם כל חדרי הבית דורשים ריענון? או שמא יש להתחיל עם חדר אחד או שניים?
 • באיזה סגנון עיצובי רצוי לבחור לבית? מודרני או שמא סגנון אחר?
 • מהו התקציב העומד לרשותכם? והאם אתם מוגבלים מבחינת לוחות הזמנים?

ראייה כוללת ועבודה מקצועית

הנראות האסתטית של ביתכם מביעה את האופי שלכם ואת וטעמכם האישי. על מנת שתוכלו גם אתם לגור בבית שמשקף את אישיותכם על הצד הטוב ביותר, יש לפנות אל זוהר לבנון – משרד אדריכלות ועיצוב. משרד זה לקוח בחשבון כי בית הינו יצירה ייחודית. בהתאם, צוות המשרד שואף לספק את התוצאה המיטבית עבור הלקוח – המתבססת על ראייה כוללת ועבודה מקצועית.

מעצב בתים פרטיים בסגנון מודרני מומלץ

עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני ייצור מרחב מגורים נעים, מרענן ופונקציונלי. בין אם מדובר בבתים חדשים או שמא מדובר בבתים קיימים, באמצעות שימוש בקווים נקיים, יצירת מראה נקי, חלוקה מדויקת של המרחב ותכנון מדוייק של התאורה. כך גם אתם תשדרגו את חייכם ותשנו אותם לטובה.

כדי לקבל פרטים נוספים על כך, אתם מוזמנים לפנות אל זוהר לבנון – משרד אדריכלות ועיצוב. משרד זה מציע פתרונות ייחודיים ואף מורכבים למגוון פרויקטים. זאת ועוד, מתוך רצון לסייע ללקוח, לספק לו מענה מקצועי ולעבוד לצידו בגובה העיניים.

עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני – לתכנן כראוי את מכלול הנתונים

כיום, ברור כבר לכולם שעל כל בית לשדר את אופיים של הדיירים במדויק. הרי בזכות תכנון מוקפד ומחשבה רבה, ניתן יהיה ליצור איכות חיים ברמה הגבוהה ביותר. גרים באותו הבית מזה מספר שנים? עומדים להיכנס לבית חדש? כך או כך, אחת הפעולות החשובות ביותר שעליכם לבצע כוללת את עיצוב הפנים של החדרים. השלב הבא בתהליך יכלול את בחירת הסגנון העיצובי. בבואכם להתחיל במשימה, נציע את האפשרות הבאה: עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני.

על מה מתבסס תהליך עיצוב הבית בסגנון מודרני? חלק בלתי נפרד מכך כולל שימוש באמצעים טכנולוגיים כדוגמת תאורת לד, פרזול איכותי וחומרי גלם מהמעלה הראשונה. כמו כן, מלאכת העיצוב תכלול שימוש בקווים נקיים ללא קישוטים מוגזמים. בנוסף, ניתן לתכנן את אופן חלוקת החדרים, על מנת לאפשר זרימה נעימה יותר בנכס.

כך או כך, כדי לקדם את תהליך העבודה, יש לפנות אל משרד אדריכלות ועיצוב פנים מנוסה. כך, תתקבל התוצאה הרצויה ביותר.

להגיע לתוצאה הרצויה בעיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני

החל מבחירת צבעים לבית, שימוש בפתרונות תאורה איכותיים, תכנון של חללי הבית וכן הלאה – פעולות אלו ואחרות יובילו לתוצאה הרצויה: יצירת בית פרטי מעוצב בסגנון מודרני. לסיוע וייעוץ מקצועי, אתם מוזמנים ליצור קשר עם זוהר לבנון – משרד אדריכלות ועיצוב.

עיצוב בית פרטי בסגנון מודרני

על ביתנו הקט לשקף את אופיינו וטעמנו האישי. אם ברצונכם לעצב את ביתכם ומתחברים לסגנון המודרני, יש לפנות אל אדריכלים ומעצבי פנים מקצועיים. הרי מלאכת עיצוב בית פרטי מודרני דורשת יצירתיות, תעוזה, מקצוענות וניסיון. כדי שתוכלו גם לשדרג את נראות ביתכם בהתאם לסגנון המודרני, אתם מוזמנים לפנות אל זוהר לבנון – משרד אדריכלות ועיצוב. משרד זה מנוהל על ידי זוהר לבנון, בעל תעודת הנדסאי אדריכלות, מוסמך ורשום בפנקס ההנדסאים והטכנאים.

עיצוב בית פרטי מודרני – לייצר אווירה נעימה ופתוחה

"ביתנו הוא מבצרנו" – מדובר בביטוי מוכר ומדויק ביותר. הרי מדובר במרחב פרטי, ממנו אנו יוצאים מדי בוקר מתוך תקווה לחזור אלי ובמהרה, ולשטוף את טרדות היום. בשל כך, וכדי ליצור אווירה נעימה בבית, רצוי לעצב אותו באופן שישקף את אופיינו ואת טעמנו האישי. מעוניינים גם אתם לעצב את ביתכם? נמליץ על הפתרון הבא: עיצוב בית פרטי מודרני.

כאשר אנו מדברים על סגנון עיצוב מודרני, הכוונה היא בין היתר לשימוש בקווים נקיים. כמו כן, תתבצע חלוקה פנימית של הבית תוך שימוש בחומרים איכותיים וייחודיים. נדגיש כי הנדסת הבית מסוג זה, הבאה לידי ביטוי בחלוקה לגושים של חלל הבית, תיצור בסופו של דבר תחושה מדהימה ונינוחה בקרב הדיירים. וזוהי, למעשה, המטרה לשמה התכנסנו – לעצב את החדרים על מנת להעצים את האווירה ההרמונית בבית.

על ידי פניה אל אדריכל ומעצב פנים, תוכלו להתחיל בתהליך העבודה, ולחשוב על מגוון הפתרונות הדרושים לעיצוב המודרני. בין היתר, ניתן יהיה לדון בפתרונות הצללה, ווילונות סמויים, שימוש בזכויות ובפתחים רחבים. הכול – על מנת לייצר אווירה נעימה לתחושה של פתיחות.

שיתוף פעולה מקצועי עם המומחים לעיצוב בית פרטי מודרני

עיצוב הבית מושפע משיקולים שונים – כאשר בחירת הסגנון והקו המנחה של החדרים הינו מרכזי. על מנת להחליט באיזה סגנון עיצובי לבחור, ומהיכן להתחיל במלאכה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם זוהר לבנון – משרד אדריכלות ועיצוב. משרד זה מספק מגוון שירותים הכוללים, למשל, תכנון בית פרטי, שיפוץ הבית ושדרוג סביבת המחייה, עיצוב פנים, הדמיות תלת מימד פוטו ריאליסטיות ועוד.

עיצוב בתים פרטיים

עיצוב פנים בתים פרטיים הינו תחום מתפתח מאוד בשנים האחרונות. יותר ויותר משפחות אשר רכשו בית פרטי או מתכננים בית פרטי מעוניינים לשדרג את הנכס ולעצב אותו באופן מעניין שונה וייחודי. אצלנו במשרדו של זוהר לבנון- משרד אדריכלות ועיצוב נעשה את המיטב על מנת להגשים בעבורכם את החלום לבית החלומות. יחד נעצב ונתכנן נכון את ביתכם ונעלה את ערך הנכס שלכם.

עיצוב פנים בתים פרטיים: התאמת העיצוב לגודל המבנה, סביבתו ודרישת הלקוח

ישנם אלמנטים שונים המשפעים על עיצוב פנים בתים פרטיים אשר יש לקחת בחשבון לפני שמתחילים בפרויקט. האלמנט הראשון הוא בחירת סגנון העיצוב- באופן כללי סגנון מודרני מתאפיין בקווים נקיים, שימוש בחללים פתוחים וצורות גימטריות. על כן יש הבוחרים בסגנון זה על מנת להעניק תחושת מרחב בחלל הבית. האלמנט השני הוא אופי הלקוחות ושיגרת חייהם- אופיים של הלקוחות, צרכיהם ושגרת חייהם משפיעים מאוד על בחירת העיצוב של האדריכל או המעצב.
כך למשל משפחה מרובת ילדים והורים שמבשלים הרבה במטבח יזדקקו למטבח גדול אשר לא מתלכלך בקלות. ואילו זוג מבוגר אשר מאוד אוהב לארח את נכדיו הקטנים ובני משפחתו, יזדקק לסלון רחב אשר מערכות הישיבה מכילות מושבים רבים ועמידים ללכלוך ופגיעות. התחושה והאווירה שנרצה לייצר, התחושות שהלקוח ירצה להעביר בעת הכניסה לחלל ישפיעו על בחירת העיצוב עבור המעצב. כך למשל המעצב יבחר עבור לקוח שחשוב לו חלל המשרה רוגע ושלווה שימוש רב באלמנטים טבעיים וצבעים רכים. גם לבחירת הצבעים וגופי התאורה ישנה חשיבות גדולה. תאורה יכולה לשנות את נראות החלל, לסגנן ואף להגדיר את החלל, אלו משתנים לפי צרכי הלקוח ודרישתו.

עיצוב בתים פרטיים יוביל לעליית ערך הנכס

עיצוב נכון יכול להפוך בית רגיל ל- "וואו". לגרום לאנשים להתפעל, ולהתאהב בביתם. הבית שלנו זה המבצר שלנו, המקום הבטוח והנוח שלנו. על מנת לשדרג את הבית ולהפוך אותו ליפה ומרשים היעזרו באדריכל מנוסה ומקצועי, זוהר לבנון הוא האדריכל שאתם מחפשים. 

 

עיצוב בתים פרטיים מבחוץ

בין אם מדובר בבית גדול או קטן עיצוב בתים פרטיים מבחוץ משפיע רבות לא רק על הנראות והאסתטיקה של החלל אלא גם על ההרגשה והתחושה שיחושו בעלי הבית בעת כניסה ויציאה מהבית, וכן תינה השפעה על תחושותיהם של אורחי הבית ואף עוברי האורח. עיצוב חיצוני של הבית המעוצב בצורה מקצועית ומנוסה יעניק ויעביר את הרגשות והתחושות שבעלי הבית מעוניינים ליצור בעיצוב ביתם. בין אם מדובר ברצון להענקת מרגש שלו ורגוע, תחושת פאר ויוקרה או עניין וייחודיות לא קונבנציונליים אשר יבדילו את ביתכם בנוף השכונתי. במשרדו של זוהר לבנון- משרד אדריכלות ועיצוב העיצוב החיצוני חשוב לא פחות מעיצוב הפנים.

עיצוב בתים פרטיים מבחוץ: "you had me at hello"

תנסו להיזכר בבית היפה ביותר שבקרתם בו בחייכם, סביר להניח שחיצוניות הבית הייתה מעוצבת באופן ייחודי ומרשים. הכניסה והרושם הראשוני שאנחנו מקבלים מחזית הבית הוא מה שגורם לנו עוד בהתחלה לשבות בקסמי הבית. כאשר אנו מדברים על  עיצוב בתים פרטיים מבחוץ ישנם מספר אלמנטים המשפיעים על העיצוב והנראות.

מיקום והסידור המבנה: מיקום החנייה, מיקום שבילי הכניסה וסידור המבנה מבחינת מיקום וחיבור לתשתיות העירוניות משפיע על הנראות החיצונית וכן גם על נראות הוויזואלית של המבנה בנוף השכונתי (במידע והלקוח מעוניין כי ביתו יבלוט בנוף).

דלתות: דלתות גדולות, מיוחדות ומעוצבות אשר משתלבות בצורה אלגנטית וייחודים עם חזית הכניסה יעניקו תחושה יוקרתית וייחודית בעת הכניסה והיציאה מהבית.

שילוב בין חומרים- שילוב נכון, מדויק והרמוני בין חומרים שונים כגון מתכת ועץ ואבן, יוצרים ומעניקים  תחושה אלגנטית ייחודית ולא שגרתית בעיצוב החיצוני של הבית.

עיצוב נכון וייחודי של חיצוניות ביתכם

הדרך הבטוחה ביותר לעצב מעטפת מרשימה, ייחודית ומתוחכמת המשתלבת עם עיצוב פנים הבית, היא רק באמצעות אדריכל ומעצב מנוסה ומקצועי. זוהר לבנון- משרד אדריכלות ועיצוב, הינו משרד מנוסה המומחה ביצירת מעטפת חיצונית מושלמת לביתכם, באמצעות שימוש בתפיסה יצירתית, ירידה לפרטים הקטנים והקשבה לרצון הלקוח ושנים של ניסיון, יחד נגשים לכם את החלום.  

 

למה לעצב בתים פרטיים בסגנון מודרני?

עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני הפך לנפוץ מאוד בשנים האחרונות, אצלנו בזוהר לבנון- אדריכלות ועיצוב רכזנו בעבורכם מידע המדגיש את היתרונות והסיבות לכך שעיצוב מודרני הפך נפוץ כל כך בשנים האחרונות וניתן דגשים חשובים בכניסה לפרויקט של תכנון ועיצוב חללים בסגנון זה.

 עיצוב בתים בסגנון מודרני: יתרונות וסיבות עיקריות

אחד ההתרוננות של עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני הוא אלמנט של קניית ריהוט וסחורה בעתיד. רבים אוהבים לחדש מידי פעם את הבית- לקנות ריהוט חדש ולשנות את האבזור של הבית. כאשר הבית מתאפיין בסגנון מודרני יותר קל למצוא ריהוט ואבזור בסגנון זה כיוון שרוב חברות הריהוט וחנויות העיצוב מוכרות סחורה המעוצבת בסגנון זה. כאשר רוב החנויות מוכרות סחורה בסגנון זהה יהיה יותר קל עבור הרוכש לחפש מוצרים במגוון רחב של מחירים ודוגמאות, כיוון שיש בשוק הרבה הצע.


בנוסף הסגנון המודרני מתאפיין באלמנטים נקיים וסימטריים מה שיוצר מראה המרחיב ומגדיל את החלל ונותן תחושה של חלל פתוח רווח וגדול. הענקת מראה מרווח יותר הינו פרט חשוב בהתחשב בעובדה שהבניית הבתים בשנים האחרונות מתאפיינת בבניית חללים קטנים יותר מבעבר עקב צפיפות האוכלוסייה ומבקשי הדיור. היתרון נוסף לפיו רבים נמשכים לסגנון העיצוב המודרני הוא כי סגנון עיצוב זה נותן מראה יוקרתי ומרשים יותר. סגנון עיצוב זה מאפשר שילוב טבעי וקל יותר של טכנולוגיות חדשניות כגון בתים חמים וחדשנות טכנולוגית, מה שמקנה תורם לתחושת היוקרה והחדשנות של החלל.

עיצוב מודרני לבית: המלצות עיקריות

כמובן שכמו בכל תחום גם באדריכלות ועיצוב ההמלצה העיקרית היא לבחור באיש מקצועי ומנוסה אשר יתחשב בצרכים שלכם וידע להפיק את המיטב מהנכס שלכם. זוהר לבנון- משרד אדריכלות ועיצוב הינו משרד ותיק, מקצועי ומנסה אשר ישמח לעמוד לשירותכם. לפרטים נוספים צרו קשר דרך הטופס ליצירת קשר באתרנו ונחזור אליכם, או התקשרו במספרנו המופיע באתר.

 

 

עיצוב פנים מודרני לבית פרטי

עיצוב בית פרטי מודרני הוא חלום של לא מעט ישראלים. ראשית מדובר בעיצוב עכשיו, טרנדי ואופנתי שמשדר יוקרה וחדשנות, שנית כאשר בתים פרטיים מעוצבים בסגנון המתאפיין כעיצוב מודרני חלל הבית נראה גדול יותר ורחב יותר, סיבה העיקרית שבגללה עיצוב בתים בסגנון מודרני יוצרת תחושה ואשליה של חלל גדול יותר היא בשל המאפיינים של הסגנון המודרני הכולל עיצוב נקי, בעל צורות וזוויות גאומטריות ומרחבים וחללים פתוחים. אך יחד אם זאת ישנם ישראלים רבים אשר חוששים כי אפיון הבית בסגנון מודרני יצור תחושה "קרה" יותר ופחות חמימה ומשפחתית. אצלנו במשרדו של זוהר לבנון- משרד אדריכלות ועיצוב, ישנו ניסיון רב בעיצוב מודרני לפי דרישת הלקוח, תוך שימוש באלמנטים ודרכים בהם נתן להתגבר על המראה תעשייתי ו"קר" ולתכנן בית חמים ונעים אשר מתאפיין גם בעיצוב מודרני עכשווי.

עיצוב בית פרטי מודרני: יכול להיות גם חמים ומשפחתי

שימוש בחומרים טבעיים: בעיצוב בית פרטי מודרני המכיל שימוש בחומרים טבעיים כגון עץ ואבן (רצפת פרקט וקיר בריקים למשל) יתנו תחושה חמימה ונעימה תוך חיבור לטבע, אף כי מדובר בעיצוב מודרני.

שימוש בצבעים חמים ושלל טקסטורות ובדים: גם בעיצוב מודרני המכיל אלמנטים גאומטריים, ניקיון ומרחבים, ניתן לשלב צבעים המוגדרים כ "חמים יותר" כגון: בז' חום וגווני צהוב, וכך לתת לחלל תחושה חמימה יותר ומשפחתית יותר.

הום סטיילינג נכון: הום סטיילינג נכון יכול לשנות לחלוטין את השפה העיצובית של החלל ולכן יש לו חשיבות רבה. אם אנו רוצים לעצב דירה או חלל בסגנון מודרני אך עדיין לתת תחושה חמימה ומשפחתית. כך למשל הוספת נרות ריחניים, תמונות משפחתיות ועציצים יעניקו תחושה חמימה לחלל.

עיצוב בית פרטי מודרני מצריך אדריכל מקצועי ומנוסה

כיוון שלעיצוב בסגנון מודרני יש מאפיינים קבועים על מנת ליצור חלל ייחודי העונה לכל רצונותיכם והצרכים שלכם, מומלץ להיעזר באדריכל מקצועי ומנוסה אשר יתאים את העיצוב המודרני לבקשותיכם ורצונותיכם. זוהר לבנון- משרד אדריכלות ועיצוב, הינו משרד אדריכלות מנוסה היודע להתאים את העיצוב המודרני לצרכי הלקוח וישמח לתת לכם שרות ולעבוד איתכם. התקשרו או מלאו פרטים בטופס ליצירת הקשר באתר. 

 

עיצוב בתים – למה חשוב להסתייע באיש מקצוע?

 כאשר אנשים מעוניינים לשפץ, לחדש או לשדרג את הדירה או הבית שלהם, הם לרוב מחפשים את המונח: עיצוב פנים בתים קטנים/ גדולים וכדומה בתקווה למצוא השראה ולנסות לעצב לבדם את בית חלומותיים במטרה לחסוך כסף. אך האמת שדווקא הניסיון לעצב לבד ולא להיעזר באיש מקצוע יכול להוביל והוצאות מיותרות, כשלים והרבה כאב ראש. משרד זוהר לבנון- משרד אדריכלות ועיצוב רכז בעבורכם את כל הסכנות העלולות להיגרם בעיצוב פנים ללא איש מקצוע.

 עיצוב פנים בתים: איש מקצועי ומנוסה חוסך המון

חיסכון ב "טעויות": דנה חיפשה ב"גוגל" עיצוב פנים בתים בסגנון מודרני, קראה כתבות ומאמרים בנושא וחשבה כי היא מסוגלת לעצב לה ולבן זוגה את בית חלומותיהם לבדה. הם רכשו סלון שהתגלה כגדול מידי, הריצוף שבחרה לא נראה בדירתם כפי שצפתה ויצר תחושה של חלל קטן יותר. לסוף בני הזוג התחרטו על הבחירות שעשו. הדבר הוביל לשינוי הריצוף מחדש וקניית סלון בשנית. עזרות באיש מקצוע מנוסה ומקצועי חוסכת הרבה "טעויות" ומונעת הוצאת כספים מיותרת, אנרגיה, כאב ראש ועצבים. 

חיסכון ב "כאבי ראש": הרבה פעמים הרצונות שלנו מתנגשים עם רצון של הפרטנר השני בחיינו. הוא רוצה פרקט אפור- את חום, היא רוצה מטבח לבן- אתה שחור. כך נוצרים יריבים רבים, ויכוחים בן בני זוג ומחלוקות בכל הקשור לעיצוב, בחירת הריהוט ואפיון הסגנון העיצובי. מצב זה הופך את הליך חידוש הנכס לגיהינום אשר עלול לעלות לכם בזוגיות. אדריכל ומעצב מנוסה יודע להקשיב לרצונות של הלקוחות ולשלב ביניהם וכך לרצות את שני הצדדים במטרה ליצור עבורם את בית חלומותיהם.

מעצב ואדריכל טוב – מקשיב ללקוחות

המטרה של מעצב ואדריכל טוב היא להגשים לכם חלום, הוא יודע איך לתעל את הנכס, למנוע טעויות והכי חשוב להקשיב לצרכים שלכם ולרצונות שלכם. זוהר לבנון- אדריכל ומעצב פנים הוא בדיוק מה שאתם מחפשים. אדריכל ומעצב מקצועי קשוב ומנוסה שידע להפיק את המיטב מביתכם. 

לייעוץ וליווי מקצועי
תאמו פגישה ללא התחייבות
בואו נדבר