עיצוב דירה

יותר ויותר אנשים מרשים לעצמם היום מה שפעם נחשב למותרות, ולא רק משום שזה נגיש תקציבית אלא משום שהיום ברור כי עיצוב דירה ותכנון נכון שלה יכולים להנעים את החיים, הופך את הדירה למקום שמשקף את הרצון ואת אורח החיים של הדיירים ואף משביח את הנכס ומגביר את הסיכויים שלו להימכר במחיר אטרקטיבי. משרד אדריכלים זוהר לבנון לתכנון אדריכלי מקדיש לכל דירה את כל הידע, הניסיון והחשיבה שצבר לאורך השנים, וזאת כדי להפוך את הדירה שלכם לראויה למגורים ואף למכירה בשוק הנדל"ן בהצלחה.

עיצוב נכון הופך את הדירה לנכס.

עיצוב דירה הוא רק חלק מהשירותים שתוכלו לקבל

מלבד עיצוב דירה שאליו אפשר להגיע גם במהלך המגורים בה ואחרי שכבר מגבשים את השאיפות ואת הציפיות, המשרד שלנו מעניק שירותי אדריכלות נוספים לכל מי שרוצה להשקיע בדירתו וליהנות ממנה בצורה מיטבית:

  • בניית בית פרטי – הליך שמתחיל מתכנון ופגישה עם הלקוחות על הרעיון שלהם ותכנון התכנות לבית ועד מתר היתרי הבנייה הנחוצים לכך ברשויות המתאימות.
  • המגזר העסקי – תכנון מבנים ומשרדים וכמו כן גם עיצוב שלהם. כולל הכל, מהליכי הרישוי והגשת התכניות ותיאום עם יועצים ודרך הליווי של הבנייה עד תומה עם הקבלנים ומסירת המפתחות.
  • תכנון תוספות בנייה – התחדשתם והרחבתם את המשפחה? בואו להוסיף תוספת שתתאים לבית שלכם ותהיה מעוצבת גם מבפנים.
  • שיפוצים ושדרוגים – אתם מוזמנים לשפץ ולשדרג את הבית מהגינה והחצר ועד אחרון החדרים. כל אלה נכללים במסגרת ההגדרה השבחת הנכס שתשפר את איכות החיים שלכם וגם את המחיר שתקבלו עבורו.
  • בית חכם – המגמה העכשווית שהיא שיא האופנה משתלבת גם בעבודת המשרד. זה כולל גם התאמה לבנייה ירוקה שחוסכת עלויות והיא אקולוגית יותר.

עיצוב דירה קטנה מחייב אדריכלות מעניינת ואיכותית

לכל עיצוב דירה שתרצו, בין אם עיצוב דירה קטנה או עיצוב דירה פרטית, מומלץ לבחור בחברה שיש לה ניסיון ותיק עבודות מוכח. תיק עבודות שמדגים את התפיסות שלה בנוגע לסטנדרטים של העיצוב וגם את הדמיון והיצירתיות שלה. משרד אדריכלות זה מציע לכם ידע רב ובעיקר גישה שהופכת כל דירה פשוטה וקטנה לדירת חלומות באמצעות ניצול נכון של כל הקיים בה. זוהי ראייה אחרת שמוכיחה את עצמה בכל תקציב ובכל חלל ומרחב.

לייעוץ וליווי מקצועי
תאמו פגישה ללא התחייבות
בואו נדבר