כתבה על עיצוב דירות יוקרה

כל דירה צריכה את המגע המתאים לה כדי להיראות הכי טוב שאפשר במסגרת הנתונים שלה והדרישות של בעליה. אחת הדרישות המאתגרות ביותר היא עיצוב דירות יוקרה, וזאת משום שהן בעלות תקציב שמאפשר כמעט הכל. אבל מצד שני מחייבות לשמור על מאפיינים שלא יפגעו במראה הייצוגי והאלגנטי שלהן.
משרד זוהר לבנון תכנון אדריכלי מודע היטב לדרישות ולציפיות של בעלי דירות יוקרה לא להגזים בעיצוב ולשמור על הקו הנכון של הטעם הטוב. הניסיון שלו בתחום עיצוב דירות יוקרה רבות מדבר בעד עצמו ומוכיח את הסגנון הייחודי שלו.

תכנון מוקפד לפי המאפיינים של הבית והדירה

  • עבודה עם חומרים וטכנולוגיות מודרניים ועדכניים בלבד, כולם עומדים בתקנים ואיכותיים.
  • ידע רב בעבודה על עיצוב דירות יוקרה יבואו לידי ביטוי במקומות שונים בבית כשכל הגורמים מותאמים לטעמו של הלקוח והם אלה שיובילו אתכם לתוצאה שתמיד רציתם. 
  • תכנון אבסולוטי מהפרט הראשון עד האחרון של התמונה הכוללת. תכנון הכולל את כל הפרטים הקטנים ואת החבילה המושלמת של השירותים שניתנים לכל פרוייקט.
  • התאמת העיצוב למיקום הגאוגרפי, לנתונים הטבעיים של הדירה, למיקומה בבניין, לאורח החיים של הבעלים ולדרישות שלו וכמובן לטעם ולסגנון ולמאפיינים שאובחנו במהלך התכנון.
  • עבודה אסטטית ומוקפדת גם בזמן התכנון וגם בשלב הביצוע.
  • ליווי הפרוייקט ופיקוח על הקבלנים והספקים עד מסירת המפתח לדיירים לאחר סיום עבודות העיצוב.

למה הכוונה כשאומרים עיצוב דירות יוקרה?

עיצוב דירות יוקרה מהמעמד המסוים הזה מחייב בדרך כלל מראה שיוכל לעמוד בכבוד בכל התנאים והדרישות של מי שחי בהן. זהו סגנון חיים שמחייב אירוח וייצוגיות ולכן גם האלמנטים העיצוביים שלו חייבים להיות מוקפדים מאוד.
בדרך כלל, מדובר בעיצוב אלגנטי שאינו מתפשר על זליגות למיניהן של אלמנטים שונים שאינם תואמים קו זה. חובה שיהיה טעם טוב לאדריכל וחובה שיידע גם למצוא בדיוק את כל האיבזור והריהוט שנחוץ לכך במוקמות הנכונים.

טעם טוב ויוקרתי לא מחייב תקציב גבוה במיוחד, אלא הקפדה על איכות במקום כמות ועל מראה על זמני שמתאים בצורה קלאסית בדרך כלל לטעם של בעלי הבית.

קחו משרד אדריכלים לעיצוב דירות יוקרה

בעת עיצוב דירות יוקרה, אתם נדרשים לעשות הרבה מאד דברים שדורשים אישורים רבים וביצוע פעולות מיוחדות. ההמלצה שלנו היא לקחת משרד אדריכלים אשר יוריד מכם את כל הכאב ראש הזה ויידאג לתת לכם את השקט הנפשי שאתם זקוקים לו. זה לא משנה אם אתם עושים עיצוב דירות יוקרה בתל אביב או עיצוב דירות יוקרה במרכז, אדריכל מנוסה יוכל לעזור לכם. 
זוהר לבנון - משרד אדריכלות ועיצוב פנים יכול לעזור לכם בכל מה שתבקשו.

לייעוץ וליווי מקצועי
תאמו פגישה ללא התחייבות
בואו נדבר