אדריכל שינויי דיירים

בכל פעם שהבית זקוק לריענון או בכל פעם שמחלפים בו דיירים אנחנו עדים לרצון לבצע שינוי שמותאם להם. שינויי דיירים יכולים להיעשות גם בבתים שכורים וגם בבתים משלהם, כדי להתאים אותם לשלב החיים שבו הם נמצאים כעת, לטעם המתעדכן שלהם ולצרכים שלהם. משרד זוהר לבנון תכנון אדריכלי מתאים את השינויים האלה לסגנון ולאורח חיים של הדיירים שגרים במבנה כעת, ומוצא את האפיון הנכון להם, לדרישות שלהם, לתקציב ולנתונים הטבעיים של המבנה. כל זה, בשילוב כל האלמנטים המיטביים ביותר לבית.

מתי מומלץ לעשות שינויי דיירים וכיצד?

  • השבחת הנכס לקראת מכירה – כאשר רוצים למכרו את הבית או להשכיר אותו, שינויים שרוצים הדיירים הם קריטיים כדי לשפר את מצבו. המשרד מתמחה בהשבחת נכסים להעלאת ערך הבית או לשפר אותו למגורים של הדיירים שנכנסים לגור בו, וגם לקראת מכירה הבית לדיירים נוספים במחירים אטרקטיביים יותר.
  • הרחבת הבנייה – כאשר משפחה שגרה במקום זקוקה להרחבת הבנייה ולתוספת כלשהי בגלל הרחבת המשפחה או שינויים נוספים במטרות המבנה, משרד האדריכלים מאפיין מחדש את המבנה והעיצוב ומשנה אותו לפי הצורך.
  • שיפוצים ושדרוגים – בכל עת אפשר לשפץ את הבית לבקשת הדיירים, והפעם לשנות את העיצוב שלו אם הטעם השתנה או שיש כעת טרנד שנראה מתאים לכם יותר. בכל מקרה, השינויים נעשים תמיד בהתאמה לתנאי המקום ולנתונים שלו, תוך כדי התייחסות למגבלות שונות.
  • הפיכת הבית לבית חכם – חלק מהשינויים שדיירים מבקשים הוא הכנסת הבית החכם והפונקציות שלו. יש היום שירותים שונים שאפשר לקבל דרך הכנסת מערכות הפיקוד והשליטה של בית חכם שיכולים להקל עליכם את החיים.
  • בנייה ירוקה – מים, חשמל, בידוד, מיזוג, חימום, תאורה, כל אלה חלק ממה שאפשר לשנות בבית למען הדיירים בעזרת חומרים וטכנולוגיות ירוקות וחדשניות.

אדריכלות למען שינוי

המשרד מתמחה בכל השינויים שדיירים יכולים לרצות בבית. שינויי דיירים הם בדרך כלל אתגרים מעניינים שאפשר לעמוד בהם בהצלחה. מומחיות וניסיון מעצבים ומתכננים לכם כל שינוי במבנה שלכם לתועלתכם. המומחיות של שיפוצים והשבחת הנכס למטרות השונות עומדת לרשותכם ותוכלו לראות בתיק העבודות את כל ההצלחות של העיצוב במבנים השונים.

כאשר אנו מדברים שינויי דיירים, הכוונה היא לשדרוג של דירות חדשות על ידי הרוכשים: שינויים קטנים, כמו תוספת שקע חשמלי, או שינויים גדולים, כמו שבירת הקירות בדירה ובנייתה מחדש. והעלויות? החל מכמה אלפי שקלים ועד מאות אלפי שקלים – הכול כדי להתאים את הדירה לרוכש. בדרך כלל, אדריכל הפרויקט מתכנן את הדירה על פי דרישות היזם, אבל לרוכשים יש צרכים אישיים, שלא תמיד מתאימים לתוכנית. בתקציבים מותאמים אישית, ובליווי מקצועי של משרד זוהר לבנון – אדריכלות ועיצוב תוכלו לשפר את עיצוב הדירה ולהוציא ממנה את המיטב.

שינויי דיירים: דוגמאות

  • יזמי הנדל"ן משקיעים בתכנון פרויקטים המותאמים בעיקר למשפחות צעירות עם תקציב מוגבל. אך יש גם אנשים עם צרכים שונים, שהתקציב שלהם יכול לאפשר את השינויים הרצויים בדירה. לדוגמה – רכישה של שתי דירות צמודות, כדאי לאחד אותן לדירה אחת גדולה. או למשל, דווקא הפיכה של דירת 6 חדרים לדירת 4 חדרים עבור זוג מבוגר, שרצה דירה גדולה ומרווחת.
  • חיבור של שתי דירות או שינויי דירות בסכומי עתק – הם שינויים קיצוניים, אולם כמעט בכל דירה חדשה הרוכשים יבקשו לבצע שינוי כלשהו – החל בשינוי הקטן ביותר של תוספת נקודות חשמל, או שבירת קיר וכלה בהחלפת המטבח, החלפת הריצוף ועוד.
  • עלות השינויים הסטנדרטיים מתחילה בתוספת של 10 – 15 אלף שקל למחיר הדירה, ויכולה להגיע גם עד ל-100 אלף שקל.
  • אם תחליטו להעסיק אנשי מקצוע מטעמכם, תצטרכו להמתין עד לאכלוס הדירה, אך אם לא תיקחו ליווי מקצועי, ייתכן שתאלצו להוציא עשרות אלפי שקלים גם על שינויים קטנים.
  • יש הרבה פרצות בתחום שינויי הדיירים ואנשי מקצוע שמנצלים אותן כדי להגדיל את הרווח. חשוב לבדוק היטב בחוזה הרכישה את התכנון והמפרט של הדירה. ככל שאלה יהיו מותאמים יותר לצרכים שלכם, תזדקקו לשינויים קטנים יותר.

אז אם תחליטו לערוך שינויים – אנחנו כאן בשבילכם

ליווי מקצועי של משרד זוהר לבנון – אדריכלות ועיצוב יכול להגן עליכם מפני הפרצות בתחום, לחסוך לכם משמעותית בעלויות ולהביא את הדירה למצב הרצוי ביותר – עיצוב מותאם אישית, נוח ומפנק כמו כפפה ליד.

רכישת דירה היא השקעה חשובה עבור כל אחד ורכישת דירה מקבלן היא מהלך נוח ופרקטי, לפעמים גם זול יותר, אך דירות הקבלן הסטנדרטיות פונות למכנה משותף רחב מאוד, ורוב האנשים עורכים שינויים בדירות שרכשו, כדי שיתאימו לצרכים האישיים שלהם. שינויי דיירים קבלן הפכו זה מכבר לסטנדרט ורוב הדירות עוברות שינויים תכנוניים אפילו לפני הבנייה. בעבודה משותפת עם אנשי המקצוע המנוסים של משרד זוהר לבנון – אדריכלות ועיצוב נוכל לוודא שהתהליך הכרוך בשינויי הדיירים, יהיה עבורכם נעים, קל וחסכוני..

שינויי דיירים קבלן: דגשים שונים

הדירות היום מתוכננות מראש בסטנדרטים גבוהים מבעבר, אך עדיין, לא תמיד עונות בדיוק על הצרכים של הקונים, שמוכנים להשקיע סכומי כסף נוספים, לפעמים גדולים מאוד, כדי לשנות את הדירה ולהתאים אותה לצרכיהם. שינויי דיירים נעשים, לפני תחילת הבנייה, אך לעיתים רק לאחר קבלת המפתח. בשני המקרים התהליך עשוי להיות יקר ומתיש, בעיקר אם החלטתם לעשות אותו בעצמכם – ישירות מול הקבלן.

כאשר תתפנו להחליט על השינויים, כדאי להיות מודעים לכך, שזו עשויה להיות הזדמנות עבור הקבלן לרווחים נוספים. רוב הקבלנים יחתימו אתכם על מחירים שהם קבעו בעצמם, שעשויים להיות גבוהים בהרבה מהמחירון של ענף הבנייה בישראל. כדאי לערוך משא ומתן עם הקבלן ולמצוא את האופציה הזולה ביותר.

גם מבחינה עיצובית, אנשי מקצוע מתאימים יוכלו לעצב את הבית בצורה הטובה והמתאימה ביותר עבורכם. לרוב, לאנשי המקצוע יש כלים וידע, שלא נמצאים בידיכם, והם יוכלו ליצור את התכנון הנדרש עם כמה שפחות שינויים בתוכניות הדירה הקיימות וזה יחסוך לכם בעלויות. בנוסף, מעצב פנים או אדריכל יוכל לבצע גם את המשא ומתן מול הקבלן ולהוריד את המחירים בצורה ניכרת, מפני שהוא מכיר את העלויות הריאליות של השינויים המבוקשים.

ליווי מקצועי עם זוהר לבנון – אדריכלות ועיצוב

יעניק לכם פתרונות לכל הלבטים: עיצוב אופטימלי, פונקציונלי ונעים של פנים הדירה, טיפול בענייני הבירוקרטיה ומשא ומתן עם הקבלן וחיסכון משמעותי בהוצאות הכרוכות בשינויי הדיירים.

אדריכל שינויי דיירים

שירותיו של אדריכל שינויי דיירים מחזיקים ביתרונות רבים, ויסייעו לכם בביצוע ההתאמות והשינויים בנכס. כאשר אנו מדברים על שינויי דיירים, הכוונה היא לתהליך לאורכו רוכשי הנכס מבקשים לשנות ולעצב את הדירה שקיבלו מהקבלן. מדובר בתהליך עבודה בו יש להשקיע מחשבה וזמן – הכול, כדי להגיע לתוצאה המיטבית. כדי ללמוד עוד על נושא זה, אתם מוזמנים לפנות אל זוהר לבנון – משרד אדריכלות ועיצוב. משרד זה עוסק בתכנון אדריכלי ובעיצוב פנים – ומשקיע במלוא הפרטים לכדי מתן מענה מושלם ללקוח. מדובר בשירות מהמעלה הראשונה שיקל עליכם בדרככם לקבלת המפתח.

אדריכל שינויי דיירים – לעצב את דירת החלומות

לאורך השנים האחרונות, תחום הבניה הולך וצובר תאוצה – כאשר דירות רבות נבנות בסטנדרט גבוה וחסר פשרות. עם זאת, נציין שאין הן בהכרח עונות על הצרכים האישיים של הדיירים במלואם. בהתאם לכך, כדי שיוכלו לעבור לביתם החדש וליהנות מאיכות חיים גבוהה, יש באפשרותם של רוכשי הדירה לבצע שינויים.

רכשתם דירה מהקבלן? הדירה איננה עומדת במלוא דרישותיכם ואתם מעוניינים לבצע בתוכה שינויים? בשלב זה, יש לפנות אל אדריכל שינויי דיירים. שירותיו של אדריכל זה הינם הכרחיים. מומחה זה יסייע, בין היתר, בחיבור של שתי דירות, שבירת קירות, החלפת הריצוף בנכס ועוד.

על מנת להתחיל בתהליך העבודה, יש לפנות אל האדריכל המנוסה והמיומן ביותר ולקבוע עמו פגישת ייעוץ. לאורך פגישה זו, תדונו בצרכים שלכם וההנחיות השונות לשם ביצוע העבודה. בהתאם לכל זאת, ניתן יהיה להתחיל בתהליך העבודה בפועל. לאור חשיבותה הרבה של עבודה זו, שתסייע לכם להגשים את חלומותיכם ולגור בדירה נעימה ומרווחת, יש לבחור באדריכל מומלץ, בעל חשיבה יצירתית המחזיק בניסיון במשימות אלו.

לענות על דרישות הלקוח

הגשמתם חלום ורכשתם סוף סוף דירה מקבלן. במקרים בהם הדירה דורשת שינויים ושדרוגים, יש לפנות אל אדריכל מקצועי. מומחה זה יסייע לכם לאורך כל התהליך – עד יצירת חלל מגורים מרשים העונה על רצונותיכם. למידע נוסף ומענה איכותי, צרו קשר עם זוהר לבנון – משרד אדריכלות ועיצוב.

 

תפקידו של אדריכל שינויי דיירים 

סוף סוף זה קורה ואתם עומדים לרכוש דירה משלכם ולא סתם דירה אלא דירה חדש מקבלן, אך האם דירות הסטנדרט שמציע הקבלן יפה וחדשה ככל שתהיה מתאימה לצרכים שלכם? ואיך דווקא שירותיו של אדריכל שינויי דיירים יכולים לחסוך לכם זמן רב וכסף בעתיד? במיוחד בשבילכם קבוצת זוהר לבנון- משרד אדריכלות ועיצוב, הכינו את המדריך המלא לרוכשי דירות הקבלנות. מדריך זה ייתן דגשים חשובים שאסור לוותר עליהם ויסביר כיצד לחסוך זמן רב וכסף בעתיד.

אדריכל שינויי דיירים: דגשים חשובים לפני קבלת המפתח מהקבלן

אחסון ופרקטיות: דנה ומאור זוג צעיר בתחילת השלושים לחייהם רכשו דירת קבלן חדשה עוד בשלביה בנייתה. כאשר ראו את שרטוט הדירה העתידית דנה חששה כי המטבח יהיה קטן וארונותיו לא יספיקו. אך הזוג הצעיר החליט להשאיר את התכנון כמו שהוא על מנת לחסוך כסף. כעבור מספר שנים בודדות הזוג התרחב והקים משפחה, וחששותיה של דנה התגלו כנכונים מטבח הבית היה קטן עבורם ולא היה מקום לכל אחסונם בארונות. לבסוף הם שברו מחדש את כל הארונות ואת אחד מהקירות בבית על מנת להגדיל את המטבח. ללא ספק כי תכנון אדריכלי מוקדם היה חוסך מראש את עלויות השיפוץ שבירת הקיר והחלפת המטבח.

פיקוח ובקרה: כאשר סוטים מתוכנית הקבלן המקורית ישנה אפשרות רבה יותר להיווצרותם של כשלים מבחינה ביצועית, נוכחות ובקרה של אדריכל שינויי דיירים מקצועי ומנוסה תזהה מראש כשלים אלו וימנע אותם.

תכנון עיצובי מוקדם: תכנון עיצובי מוקדם כמו ניצול מקסימלי של החלל והנמכת תקרה, יחסוך הרבה זמן וכסף בעתיד.

הכנה לקראת שינויים עתידיים: תכנון מוקדם לקראת שינויים עתידיים כגון החלפת נקודות רשת ותאורה לצרכי הדיירים חוסך הרבה מאמצים בעתיד.

זוהר לבנון – אדריכל מנוסה בתחום שינויי דיירים

ישנה חשיבות רבה בהשכרת שירותים של אדריכל מנוסה בתחום שיוניי דיירים. אדריכל מנוסה אשר מכיר מקרוב עבודות מסוג זה ידע למקסם את הנכס שלכם באופן המרבי ביותר, ידע כיצד להכין את השטח לשינויים עתידיים כמו הרחבת המשפחה, ויזהה מראש בעיות עתידיות ובכך יחסוך לכם הרבה זמן וכאב ראש. זוהר לבנון- משרד אדריכלות ועיצוב הינו משרד מנוסה מאוד בתחום שינויי דיירים וישמח לתת לכם ייעוץ ושירות. ליצירת קשר התקשרו או השאירו פרטים בטופס יצירת הקשר באתר.

 
לייעוץ וליווי מקצועי
תאמו פגישה ללא התחייבות
בואו נדבר