אדריכל לשינויי דיירים – דירה מקבלן

ראשית מזל טוב! אחרי כל כך הרבה חיפושים וקריאת חוזים, משכנתא ומה לא.. קניתם דירה מקבלן! אז עכשיו אתם בטח תוהים כיצד ניתן לשנותה כך שתהיה מותאמת לכם.
אז אכן, דירה כזו אומנם תוכננה לכל רוכש, אך מניסיוננו ולאחר בדיקות מעמיקות בתכניות, אנו תמיד מוצאים דרך לשפר את התכנון ואת איכות הנכס. כך שתוכלו להיכנס לדרישה חדשה שתהיה כבר מותאמת לחייכם מההתחלה ולא תצטרכו להשקיע בה יותר מדי עם הזמן החולף.

תנו לאדריכל לטפל בהם

בשל הצורך הבסיסי בהתאמת המוצר ללקוח, החברות הקבלניות מעסיקות אדריכלים והנדסאים שכל תפקידם הוא לבצע התאמות לשינויי דיירים לפי רצונותיהם וצרכיהם של הרוכשים הטריים. מולם תוכלו להתייעץ ולקבל אפילו מענה לתאום שינויים שהחלטתם שחייבים. אך שירות זה אינו תמיד מעמיק וייתכן שיהיה מוגבל בשל שעות תכנון מוגבלות (יש להם עוד 22 דיירים על הראש). אולי אפילו אינו באמת מספק מענה לכל רצונותיכם מפאת המפגשים הקצרים והמלווים בבדיקות חוזרות ונשנות על עלויות הסעיפים בטבלת שינויים הדרקונית. דבר שלאט לאט מסית אתכם מהמטרה העיקרית שתמיד חשקתם לביתכם.

ייתכן ושינויי דיירים ושדרוגים בדירה חדשה מקבלן יעלו קרוב לעלויות כאילו אם היינו רוכשים דירה כלשהי ופשוט משפצים. הרי אם נבקש ממנו להתקין לנו משהו שהוא לא במסגרת החוזה, הקבלן גובה כ-10% עד 15% נוספים ממחיר הפריט בכדי לבטח אותו ואת התקנתו.

לתכנן עם אדריכל לפני קניית דירה

חשבתם לקנות דירת מעטפת?? (בעצם לקנות רק את המקום והחלל שבין התקרות ועמודי הבטון) תחשבו שוב, כי זמן שווה כסף. והקבלן מסיר את אחריותו על זמני אישור האיכלוס (טופס 5) ומסירת המפתח בעצם תלויה בכם, היזמים. ניתן לספק לקבלן תכנית עצמית לביצוע והוא יאמוד לה עלויות כראותו את העבודה עם צוותים שלו.
מאחר ולא ניתן להתיר צוותי עבודה לאתר בניה שלא בפיקוח ניהול האתר. בקיצור, כדאי לשקול צעד כזה רק במידה ואיכות הדרישות שלנו גבוהה בהרבה מזו שהקבלן מוכן לתת או להתחייב ורק אם אין גורם לחץ של זמן או עם פתרון חלופי זמני למגורים (אופציה הנתונה למשפרי דיור אמידים) וכך לבצע את זה במסגרת שיפוץ לאחר קבלת מפתח בעלויות צפויות ומקובלות.

מגע אנושי ויצירתיות בכל פינה

עיצוב פנים ותכנון נבון במסגרת שינויי דיירים מעניק איכות חיים לשנים רבות. לכן השירות שלנו והמומחיות שלנו בתור אדריכל שינויי דיירים, ביחד עם הרצון שלכם, יוביל להגשמת הבית המושלם עבורכם. הסביבה שלנו משקפת את פנימיותנו ובעזרת יד חכמה ויצירתית נוכל לעבור שינוי ולהתחדש.
ביחד, נעבור תהליך בו נענה על כל הצרכים שלכם במטרה שהתוצאה הסופית תהיה איכותית, נאה, נעימה ומותאמת לכם ותשרת אתכם היטב לשנים רבות. לקביעת פגישה בדרך להשגת איכות חיים מעוצבת ומותאמת, צרו איתי קשר עוד היום במספר 054-2367979, או השאירו פרטים ואחזור אליכם עם פתרון שיכבוש אתכם.

לייעוץ וליווי מקצועי
תאמו פגישה ללא התחייבות
בואו נדבר