זוהר לבנון – אדריכלות ועיצוב

ברוכים הבאים למשרד זוהר לבנון אדריכלות ועיצוב!

כאן כל יום הוא בחירה מחדש לעסוק בפרויhקטי התכנון והבניה, לפתח פתרונות טכניים ועיצובים חדשניים ולהשפיע על החיים בסביבה באופן שאנו מאמינים שיביא תועלת רבה ללקוח ולסביבה.

מכיוון שפרויקט בנייה או שיפוץ מוצלח מטרתו להגשים את חלומכם לאיכות החיים, חשוב לנו לתרגם את מכלול הצרכים הפרטיים שלכם ורצונותיכם להווה ולעתיד, ולייצר בהתאם תכנון מקיף עם מחשבה על כל פינה וכך לשפר באופן ניכר את איכות חייכם בביתכם!

אדריכל מנוסה ומקצועי

הפרויקטים המתכוננים על ידי משרדנו משדרים ניקיון, איכות והרמוניה. הניסיון שלנו לימד אותנו להתאים ולהבין את צרכי ורצונות לקוחותינו. אנו מתכננים ומעצבים בתים פרטיים ודירות בדגש של פונקציונאליות ויופי יחדיו. מבחינתנו, כשהלקוח אומר "וואו" זה סיפוק אדיר!!

לימוד מתמיד הוא לדעתנו המפתח ליכולתנו לספק ללקוחותינו רעיונות יצירתיים ומגוונים, תוך שימוש בחומרים איכותיים ופתרונות שונים הקיימים בשוק המגוון ושמירה על תקציב וזמן, והכל תוך מתן שרות מקצועי, ביחס אישי ובגובה העיניים.

משרד אדריכלים בראשון לציון

אז אם אתם גרים בראשון לציון או באיזור המרכז בכלליות, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. אנו חיים את איזור המרכז ויודעים איך להתאים את תכנון הבית ואת העיצוב לאיזור באופן המתאים ביותר. אז מה תקבלו מאיתנו?

  • עיצוב ייחודי המותאם לדרישות ולצרכים שלכם.
  • טיפול בכל ההיבטים הבירוקרטיים כולל קבלת היתר בניה.
  • ליווי מלא לאורך כל הפרוייקט עד הכניסה לבית.
  • עבודה מול בעלי המקצוע.
  • הכי חשוב - שקט נפשי לאורך כל העבודה.

נשמח לתת לכם מענה לכל שאלה שתהיה לכם.

לייעוץ וליווי מקצועי
תאמו פגישה ללא התחייבות
בואו נדבר