חייגו:054-2367979

בואו שבו איתי לקפה

השאירו פרטים
תכנון בית

תכנון בית הוא קרוב לוודאי העבודה הנעימה והמתגמלת ביותר שיש לכל איש מקצוע בתחום האדריכלות. מרגע שבני הבית מגיעים עם החלום שלהם ועם הנתונים על מיקום הבית, התקציב והצרכים שלהם, משרד זוהר לבנון עוסק בתכנון ובאפיון הבית ולפי זה מעצב ובונה אותו מהשרטוט ועד מסירת המפתחות. בניית הבית עצמה היא השלב שמגשים את התכנון שלו והדיונים שמקיימים תוך כדי כך. יחד עם כל הנהלים והעבודה מול הרשויות באישור הבית והשגת היתרים, ברור למה בניית פרויקטים כאלה היא עבודה שיש להשאיר למקצוענים כאלה.

תכנון בית פרטי נכון לפי אורח החיים והצרכים שלכם

כשמתכננים בית לוקחים בחשבון א כל האילוצים והמגבלות לצד כל האפשרויות והאתגרים הגלומים בתנאים ובנתונים של הבית שלכם. מתחילים מהכנת רשימות של כן ולא וממשיכים לפי הטעם והסגנון שלכם, משולבים בדמיון וביצירתיות של משרד האדריכלות. הכל חייב להיות מושלם כבר בשלב הנייר ויחד עם הדמיות תלת ממדיות תקבלו מושג איך השרטוטים לובשים צורה ומתגשמים לנגד עיניכם. ההדמיות הן חידוש של השנים האחרונות שמקל מאוד על עבודת האדריכלות ותכנון הבית, אולם הן רק חלק מהעבודה עצמה. רובה נעשה על ידי שרטוטים הנדסיים שמבטיחים לכם בית יציב שנבנה כהלכה.

מה עוד אפשר למצוא בתכנון הבית שלכם?

  • התאמה מוחלטת לסביבה שלכם וניצול מיטבי של התנאים הטבעיים סביבכם.
  • תכנון שמתאים לשיקולי התקציב שלכם בכל שלב של הדרך, מבלי להתפשר על הפתרונות הטובים ביותר שאפשר למצוא בהקשר זה.
  • תכנון בית שלוקח בחשבון את הטעם של כולם ואת התכניות שלכם לשנים הבאות, בהנחה שהמשפחה תגדל או שהילדים יתבגרו ויצאו מהבית ותרצו פרטיות.
  • עיצוב פנים שעונה לטעם ולסגנון שלכם אבל גם מראה לכם אפשרויות נוספות שלא חשבתם עליהן, במיוחד אם הן מיועדות גם לצורך מתן פתרונות לחללים שונים.
  • עיצוב ובניית גינה שמתאימה לבית החדש שלכם.
  • בניית בית חכם עם שיקולים אקולוגיים, ואפילו שימוש בבנייה ירוקה.

התמחות בתכנון בתים מחייבת מומחים

מומחים לבניית בתים פרטיים מומלץ למצוא ולשכור לפי תיק עבודות ולפי הכימיה שלכם אתם. הבנייה והתכנון נמשכים זמן רב שבמהלכו תצטרכו לתקשר ולהביא את הרעיונות שלכם לכלל יישום ולכן מומלץ לשלב בין הידע לבין ההבנה שלכם.

תכנון בית פרטי עם משרד זוהר לבנון

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני