חייגו:054-2367979

בואו שבו איתי לקפה

השאירו פרטים
שרטוט אדריכלי

בעניין שרטוט אדריכלי זה אני בוחר להתחיל דווקא מהקבלן. כאשר הקבלן ניגש לבצע את מלאכת הבניה הוא נדרש לענות על יישום התוכנית בפועל ולהגשים את "הדמיון במציאות".

בהרבה פרויקטים בשונה מפרויקטים גדולים הכוללים תקציב לניהול ופיקוח כגון, חברות וארגונים, קבלנים בפרויקטים פרטיים לעיתים התרגלו להיעדר פיקוח ונוטים לקחת בעצמם החלטות על אופן הביצוע. לעיתים אכן – "אין חכם כבעל ניסיון" אבל, ישנם כאלו שגם ינצלו זאת כדי לחסוך עלויות וזמן, וזה עלול להתבטא בירידה באיכות ולהרעתו של הלקוח

 

ככל שהמתכנן יבצע שרטוט אדריכלי מדויק ומפורט לביצוע ריאלי של פרטי הבניה והחומרים, כך בעצם יהיו פחות שאלות בשטח והאטות בקצב ההתקדמות. עדיף להתעכב על תכנון בשל ומפורט של העבודות הנדרשות מאשר לרוץ ולבצע פרויקט עם סימני שאלה.

לכן אנו מקפידים על תכנון מקיף ומקצועי ומבצעים תיאום עם צוות הפרויקט כדי לחסוך בעיות בשטח במהלך הפרויקט.

הבסיס לכל מבנה הוא התכנון הנכון שלו על ידי אנשי המקצוע. הנדסאי אדריכלות וגם אדריכלים מתכננים כל בית מתחילתו כרעיון ועד סופו כפרויקט בנוי. שרטוט אדריכלי הוא יסוד התכנון שנעשה על ידי אנשי מקצוע מיומנים, וכאשר שומעים בזמן האחרון על כל כך הרבה בעיות ותאונות בנייה ברור למה חייבים להיעזר בשירותי מומחים מוסמכים לכך. משרד זוהר לבנון תכנון אדריכלי מציע שירותי שרטוט מקצועי ועוסק בעצמו בתכנון אדריכלי של מבנים מהפרטי ועד העסקי והתעשייתי.

שרטוט אדריכלי נכון הוא הבסיס לבנייה טובה

כדי לבנות בית חייבים להתמקצע בתכנון נכון שלו. שרטוט אדריכלי הוא הבסיס לכל מבנה והוא מחויב המציאות. בכל תכנון מבנה, בכל שיפוץ ובכל עיצוב, השרטוט הוא יסוד העבודה שחייב להיעשות נכון. בשלב זה בוחנים את כל השטח, לוקחים את המידות אם מדובר במבנה בנוי, ובונים על סמך התכניות שלו את התוספות למבנה או את השיפוץ שלו. כשבונים בית מההתחלה המשרד מתמחה בתכנון אדריכלי מהיסוד, כאשר לוקחים את כל המפות והשרטטים ומתחילים לצקת את הדמות של הבית לנייר ולשרטוט. השרטוט נעשה גם על ידי תוכנות מיוחדות לשרטוט ובכך הן מבטיחות דיוק רב ועבודה נכונה על פיו. כל מבנה משלב את החזון והחלום של הדיירים שלו יחד עם אילוצים בשטח, תקציב וחוקי בנייה ותכנון. החוכמה היא לשלב הכל ולהציג תכניות בנייה שיגשימו את החלום לבית משלכם בדיוק כפי שרציתם.

שירותי תכנון ושרטוט אדריכלי ופרטי בניין

משרד לתכנון אדריכלי מציע ליווי הלקוח מהרגע שבו הוא פורס את הדרישות שלו ועד שהמפתחות נמסרים לו, כולל תכנון אדריכלי ושרטוט מדויק ומקצועי של הבית. הכל בהתאם לתקציב שלו ולתהליך האפיון של הצרכים והפתרונות שעומדים לרשותכם. נוסף על כך, ניתן לקבל שירותי תכנון מבני הייטק, חנויות, עסקים ומשרדים לפי הדרישות שלכם והייעוד של כל מבנה ותפקידיו (כאשר הדגש מושם גם על חוויית המשתמש בחללים הציבוריים האלה ועל נוחות העבודה בהם למי שמבלה בהם שעות), הדמיות תלת ממד פוטו-ריאליסטיות שמתלוות לשרטוט ומשלימות אותו בהמחשה ללקוח כיצד ייראה המבנה וביצוע עבודות מיוחדות שדורשות שרטוט אדריכלי מתמחה. במשרד משתמשים בתוכנות מתקדמות לשרטוט ובקרת תוכניות לקראת ביצוע.

שרטוט אדריכלי ופרטי בניין

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני