חייגו:054-2367979

בואו שבו איתי לקפה

השאירו פרטים
שינויי דיירים

בכל פעם שהבית זקוק לריענון או בכל פעם שמחלפים בו דיירים אנחנו עדים לרצון לבצע שינוי שמותאם להם. שינויי דיירים יכולים להיעשות גם בבתים שכורים וגם בבתים משלהם, כדי להתאים אותם לשלב החיים שבו הם נמצאים כעת, לטעם המתעדכן שלהם ולצרכים שלהם. משרד זוהר לבנון תכנון אדריכלי מתאים את השינויים האלה לסגנון ולאורח חיים של הדיירים שגרים במבנה כעת, ומוצא את האפיון הנכון להם, לדרישות שלהם, לתקציב ולנתונים הטבעיים של המבנה. כל זה, בשילוב כל האלמנטים המיטביים ביותר לבית.

מתי מומלץ לעשות שינויי דיירים וכיצד?

  • השבחת הנכס לקראת מכירה – כאשר רוצים למכרו את הבית או להשכיר אותו, שינויים שרוצים הדיירים הם קריטיים כדי לשפר את מצבו. המשרד מתמחה בהשבחת נכסים להעלאת ערך הבית או לשפר אותו למגורים של הדיירים שנכנסים לגור בו, וגם לקראת מכירה הבית לדיירים נוספים במחירים אטרקטיביים יותר.

  • הרחבת הבנייה – כאשר משפחה שגרה במקום זקוקה להרחבת הבנייה ולתוספת כלשהי בגלל הרחבת המשפחה או שינויים נוספים במטרות המבנה, משרד האדריכלים מאפיין מחדש את המבנה והעיצוב ומשנה אותו לפי הצורך.

  • שיפוצים ושדרוגים – בכל עת אפשר לשפץ את הבית לבקשת הדיירים, והפעם לשנות את העיצוב שלו אם הטעם השתנה או שיש כעת טרנד שנראה מתאים לכם יותר. בכל מקרה, השינויים נעשים תמיד בהתאמה לתנאי המקום ולנתונים שלו, תוך כדי התייחסות למגבלות שונות.

  • הפיכת הבית לבית חכם – חלק מהשינויים שדיירים מבקשים הוא הכנסת הבית החכם והפונקציות שלו. יש היום שירותים שונים שאפשר לקבל דרך הכנסת מערכות הפיקוד והשליטה של בית חכם שיכולים להקל עליכם את החיים.

  • בנייה ירוקה – מים, חשמל, בידוד, מיזוג, חימום, תאורה, כל אלה חלק ממה שאפשר לשנות בבית למען הדיירים בעזרת חומרים וטכנולוגיות ירוקות וחדשניות.

אדריכלות למען שינוי

המשרד מתמחה בכל השינויים שדיירים יכולים לרצות בבית. שינויי דיירים הם בדרך כלל אתגרים מעניינים שאפשר לעמוד בהם בהצלחה. מומחיות וניסיון מעצבים ומתכננים לכם כל שינוי במבנה שלכם לתועלתכם. המומחיות של שיפוצים והשבחת הנכס למטרות השונות עומדת לרשותכם ותוכלו לראות בתיק העבודות את כל ההצלחות של העיצוב במבנים השונים.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני