חייגו:054-2367979

בואו שבו איתי לקפה

השאירו פרטים
עיצוב חנות

בין אם החנות שאתם רוצים להקים נמצאת בקניון ובין אם במרחב הפתוח, עיצוב חנות הוא תחום התמחות באדריכלות שמחייב הבנה לא רק בעיצוב כי אם גם במכירות. משרד זוהר לבנון תכנון אדריכלי מומחה במתו פתרונות עיצוב שמשדרגים את מראה החנות שלכם, ומשתמשים בוויזואליות חזקה כדי להגביר את המשיכה של לקוחות לחנות. זוהי התרומה העיקרית של העיצוב לחנות ולעסקים שלכם וכדאי לעשות זאת נכון כדי להבטיח הצלחה !   זיכרו – המכירה התבצעה ברגע שהלקוח נכנס לחנות ,  השאר תלוי בכם 🙂

למה חשוב עיצוב חנות המשולב עם תפיסה נכונה של שיווק?

  • כל חנות רוצה שלקוחות ידברו עליה לטובה, ועיצוב של המקום יחד עם עיצוב משתנה של חלונות הראווה הוא הדרך הטובה ביותר לקבל פידבקים מלקוחות.
  • עיצוב חנות נכון עושה אותה למקום שנעים להיכנס אליו ורוצים להישאר בו ולבחון את הפריטים המוצעים בו למכירה.
  • יחד עם התצוגות המתחלפות במקרים של חנויות שעובדות לפי עונות, העיצוב עושה את רוב העבודה במשיכת לקוחות ולכן חובה לעשות זאת נכון.
  • אין דבר נורא יותר מחנות שבורחים ממנה בגלל עיצוב לא נעים לעין או כזה שאינו משרת את מטרתו.
  • העיצוב חייב להתכתב עם המטרות של החנות ושל המוצרים הנמכרים בה, כך שעיצוב נכון יכול להעלות מכירה אפילו של מוצר ספציפי.
  • כל מעצב חנות חייב להבין גם במכירות ובשיווק ובטכניקות ויזואליות שמיישמות את הפסיכולוגיה של המכירות.

עיצוב שיביא לכם יותר לקוחות

כשמשרד שעוסק בתכנון אדריכלי מעצב מקום הוא עושה זאת מהיסוד בצורה מעמיקה יותר, ובוחן את המיקום, את נתוני המקום, את הסביבה, את התקציב, את המטרות ואת ההעדפות של בעלי החנות. רק אחר כך הוא ניגש לעבודה. עיצוב חנות מתחיל כאשר הבעלים מבקש את הפרויקט ומציב לפני המתכנן את סדר העדיפויות שלו כאשר גם הטעם שלו נלקח בחשבון, כמובן, כל עוד הוא משרת בצורה המיטבית את החנות ואת מכירותיה. חנות צריכה להיות כזאת שתרצו לחזור אליה ולמצוא את עצמכם ואת מבוקשכם בה בצורה קלה. המשרד מתמחה במציאת הדרך האופטימלית לעצב חנות בהתאם לכל סגנון ותקציב ובמיוחד למגזר העסקי הפרטי.

עוד טעימה...

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני