חייגו:054-2367979

בואו שבו איתי לקפה

השאירו פרטים
עיצוב דירות קטנות

ככל שהזמן מתקדם כך הצפיפות בערים הגדולות עולה.  בשונה מסגנונות הבניה שהיו נהוגים בעבר, כיום נסחרות ומוצעות לנו בשוק הדיור הרבה דירות קטנות אשר נועדו לתת מענה לזוגות צעירים או רווקים מושבעים .

בדירות כאלו אין הרבה אופציות למשחק ברגע שרוצים לשנות משהו, משום שהתשתיות נתונות וכל דבר שנזיז ידחק דבר אחר,  לכן חשוב לתכנן ולעצב עם ניסיון וכך למקסם את התוצאה הסופית.

אז אם אתם כאלה שאוהבים לקחת פרויקט לידיים, ייתכן שמתאים לכם ייעוץ קצר עם בעל מקצוע מנוסה אשר ייתן לכם ערך מוסף שעוד לא חשבתם עליו ויחסוך לכם קילומטראז'.

בחירה נבונה של חומרי הבניה והגמר, תכנון נכון של המטבח שיאפשר גישה נוחה ובחירה של צבעים המתמזגים היטב יחד בהרמוניה – תשנה מהותית את התחושה בחלל ותעשה את החיים אפילו בבית קטן לנוחים ונעימים.

מגע אנושי ויצירתיות בכל פינה בעיצוב דירות קטנות

עיצוב פנים ותכנון נבון מעניק איכות חיים לשנים רבות. הסביבה שלנו משקפת את פנימיותנו ובעזרת יד חכמה ויצירתית נוכל לעבור שינוי ולהתחדש. השירות שלנו, ביחד עם הרצון שלכם, יוביל להגשמת הבית המושלם עבורכם. ביחד, נעבור תהליך בו נענה על כל הצרכים שלכם במטרה שהתוצאה הסופית תהיה איכותית, נאה, נעימה ומותאמת לכם ותשרת אתכם היטב לשנים רבות. לקביעת פגישה בדרך להשגת איכות חיים מעוצבת ומותאמת, צרו איתי קשר עוד היום

במספר 054-2367979, או השאירו פרטים ואחזור אליכם עם פתרון שיכבוש אתכם.

בניגוד למה שמקובל לחשוב, לכל דירה אפשר להתאים את העיצוב שלה, גם אם היא זעירה. עיצוב דירות קטנות הוא תחום התמחות שלוקח בחשבון את התנאים המוגבלים שהחלל אבל מנצל אותם במיטבם. משרד זוהר לבנון מתמחה בעיצוב כל דירה שיש בה אתגר, ולכן דירות קטנות זוכות למיטב היצירתיות והניסיון שיש לאנשי המקצוע של המשרד להציע לכם. דירות קטנות צריך להבין כמי שחי בהן, ולכן אפשר להתאים להן כל פתרון שיקל לעצב אותן מבלי לוותר על אף מאפיין שמשדרג את איכות החיים בהן והופך אותן למקום אסתטי.

עיצוב דירות קטנות הוא אתגר יצירתי שאפשר לעמוד בו

אדריכל שמעצב דירות קטנות לוקח בחשבון שרוב הצרכים של דיירים בדירות גדולות קיימים גם כאן, רק שצריך למצוא להם פתרון שאינו מתנגש במגבלות המקום. עיצוב דירות קטנות מאתגר את האדריכלים לא להקטין מידות בהכרח אלא למצוא לכל דבר ולכל פונקציה את המיקום הנכון, ולוותר על אלמנטים גדושים ועמוסים מדי במקרים אחרים. הדיירים רוצים בוודאי את כל הנוחות בצורה אסתטית, כאשר אסתטיקה אין פירושה בהכרח שחייבים להיות גרנדיוזיים. לפעמים דווקא המינימליות מנצחת ואם זהו הסגנון שלכם בוודאי תשמחו ליהנות מעיצוב הדירה במידות הנכונות ובפרופורציות שלא יעיקו עליכם בעיניים ויהפכו את הדירה שלכם למקום שימושי שנעים לחיות בו. משרד האדריכלות זוהר לבנון מתמחה בהחלט במקסום האפשרויות שיש גם למתחמים מצומצמים להציע לאדריכל, כדי שכל מה שנחוץ להיות בו ימצא שם את מיקומו הנכון.

אילו עוד שירותים מציע לכם משרד האדריכלות?

אחד השירותים הנפוצים שמציע האדריכל הוא בניית בתים פרטיים. מרגע שהחלטתם על בניית הבית והתיישבתם לתכנן אותו עם האדריכל ועד הרגע שבו יימסרו לכם המפתחות ביד, כולל כל הבירוקרטיה שכרוכה בכך. שירות נוסף הוא תכנון ועיצוב משרדים ומבנים עסקיים בכל גודל שהוא, גם קטן וקומפקטי וגם גדול, המשרד מלווה כל פרויקט כזה יחד עם הקבלנים ואנשי המקצוע עד מסירתו לידיכם. כמו כן, ישנו שירות הנקרא שיפוצים ובניית תוספות בנייה והמשרד עוסק גם בבנייה שלאחר הקמת המבנים. שלב השיפוצים וההרחבות, שלב השדרוג והשבחת נכס אם כדי למכור אותו במחיר אטרקטיבי יותר ואם כדי להרחיב את הבית ולשפץ אותו לצרכים שלכם.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני