חייגו:054-2367979

בואו שבו איתי לקפה

השאירו פרטים
עיצוב בתים קטנים

האיכויות של תכנון אדריכלי נכון ועיצוב פנים מתאימות את עצמן וניכרות דווקא כאשר יש אתגרים מעניינים. עיצוב בתים קטנים הוא אחד הענפים של עיצוב שבו אפשר להגיע להישגים דווקא בגלל המגבלות לכאורה, כאשר יש איש מקצוע שמבין בכל היתרונות והדרכים ליישם אותם. זוהר לבנון תכנון אדריכלי מתמחה גם באתגרים כאלה שבסופם בעלי הבית יוצאים עם יצירה מעוצבת של ממש, הבית קטן הממדים שלהם שבו הצליחו לשלב בין הצרכים שלהם לבין נתוני הבית דווקא כדי למצוא את העיצוב הנכון והמחמיא לו ביותר.

עיצוב בתים קטנים – מה נכון בגישה לעיצוב של בית קטן?

  • לא להיבהל מהגודל שלו ולחשוב שהוא מכשלה שאי אפשר לצלוח.
  • לא לנסות להעמיס עליו הכול משום שאחרת זה ייראה כמו מחסן ולא כמו בית.
  • להעדיף איכות על פני כמות, כך שתמשוך את העין וגם תהיה מספיק מעוצבת כדי להעריך אותה.
  • להתמקד בעיקר בזמן אפיון הבית, ולדרג את רשימת סדר העדיפויות ממה שחיוני לכם ועד מה שפחות חיוני.
  • להשתמש בכמה שיותר פתרונות חכמים ומתוחכמים על פני פתרונות מסורתיים שתופסים מקום. זה תלוי גם בתקציב אבל כרוך בהפיכת הבית לחכם ולירוק יותר.
  • ניצול מיטבי של חלל המגורים מחייב גם הסתגלות שלכם וחשיבה מחדש על מה שבאמת לא תוכלו לוותר עליו, לעומת חשיבה חדשה שכדאי לנסות בנוגע לתכנון ולעיצוב הבית.
  • התייעלות מרבית בסגנון החיים שלכם כדי להשאיר בבית באמת רק מה שנחוץ לכם ואתם אוהבים מאוד, מבלי להעמיס על עצמכם את מה שכבר לא משתמשים בו. כלומר, עיצוב נבון מוביל לעיצוב נכון.

למה עיצוב פנים בתים קטנים מיוחד כל כך?

עיצוב בתים קטנים מתחשב בעיקר בנתונים ובגודל החלל והיחס שבינו לבין מרחב המחיה של הדיירים. בין הבחירה של אלמנטים עיצוביים שלא רוצים לוותר עליהם לבין הדרישות של הדיירים של הפונקציות הבסיסיות ביותר והטעם שלהם, יש טווח גדול של אפשרויות. לא חייבים להתפשר כמובן על כל עיצוב אבל צריך לדעת להתאים את האלמנטים העיצוביים למיקום שלהם ולחלל שסביבם, זאת כדי לא ליצור גודש ולהעמיס על הדיירים בית שאינו מתאים למגורים רק משום שמנסים להשיג בו הכול.

עיצוב בתים קטנים בהתאם לתקציב ולדרישות הלקוח

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני