חייגו:054-2367979

בואו שבו איתי לקפה

השאירו פרטים
עיצוב בית מודרני

בימינו האפשרויות לבנות בית פרטי ולעצב אותו חייבות להיות מתקדמות. עיצוב בית מודרני אינו יכול להתעלם מהחידושים הטכנולוגיים ומהבית החכם שעומד לרשותנו ומייעל את החיים שלנו. כמו כן, בית מודרני חייב להתחשב בסביבה ולהיות ירוק יותר מאי פעם. משרד זוהר לבנון תכנון אדריכלי מתמחה בבניית בית מודרני ובעיצובו, אם הוא כבר קיים, ותוך כדי כך בהתאמתו לעידן זה. זה יעיל כלכלית, מצוין לאקולוגיה ונעים הרבה יותר לחיות בבית מעודכן בצורה כזאת. עיצוב בית כזה מתאים לכל תקציב עם הפתרונות הייחודיים לו.

עיצוב בית מודרני חם

  • עיצוב הבית לפי חומרים וטכנולוגיות מתקדמות, החל משלב השרטוט לפי תוכנות והדמיות תלת ממדיות שמייעלות את תהליך האפיון ומונעות אי הבנות וטעויות שמתחרטים עליהן אחר כך.

  • בניית בית חכם שבו כל מה שיכול להישלט על ידי מרכז פיקוח ובקרה מוכפף לכפתורים ותוכנות אלה. בית חכם נועד, בין השאר, לייעל את השליטה בהוצאות שלו ולהפוך אותו לנוח ולנעים כאשר יש פונקציות שאפשר להפעיל מרחוק.

  • בנייה ירוקה שמשתמשת בחומרים ידידותיים לסביבה, יחד עם טכנולוגיות של בנייה קלה שמיועדת לתוספות בנייה שונות ולעיצוב של ממש בתוך הבית. חומרים שבהם משתמשים לריהוט או לשיפוץ מבלי לפגוע בבריאות או בסביבה.

  • אסתטיקה לפי טעם הדיירים מבלי להתפשר על תפקודים מודרניים כמו הוספת מיכון חשמלי וגאדג'טים למיניהם, גם כאשר מדובר בהעדפת עיצוב בית מודרני אבל במראה נוסטלגי יותר. מבחינה זו לא חייבת להיות סתירה בין הדברים.

  • שימוש במוטיבים אדריכליים שאינם מתיישנים ונותנים לבית איכויות מודרניות על זמניות, כך שהבית יהיה רלוונטי תמיד ולא יהיה צורך להחליף את עיצוב שלו כשיתחלפו הטרנדים.

בחירת מומחים בעיצוב בית פרטי מודרני

עיצוב בתים מודרניים הוא ענף התמחות בפני עצמו משום שהוא מחייב ידע גם במחשוב הבית ובטכנולוגיה חדשנית מצד אחד, וגם בבנייה ירוקה ואקולוגית מצד שני. ההמלצה על חברה כזאת מחייבת לראות עבודות של בתים מודרניים שבהם יישמו את כל הפתרונות העיצוביים שמקפיצים את הבית למאה ה-21 והופכות אותו לנעים וליעיל מבלי לוותר על אדריכלות אסתטית שמתאימה גם לתקציב האישי שלכם ולצרכים.

עיצוב בית מודרני עם זוהר לבנון

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני